مقالات

آبشار شکلات، یک دیزاین زیبا و خوشمزه برای مجالس شما

آبشار شکلات

 آبشار شکلاتی یکی از خوشمزه ترین و پرطرفدارترین قسمت های مراسم عروسی است. آبشار شکلات، امروزه در مراکز تشریفات عروسی که از طریق انواع خدمات مدرن مانند عکاسی و فیلم برداری، رقص نور، گل آرایی و تزیینات مختلف که تشریفات عروسی را بر عهده دارند، قابل مشاهده است.

با استفاده از آبشار شکلاتی جلوه زیبا تری به مجالس خود بدهید

آبشار شکلاتی یکی از مواردی است که به بهتر شدن و زیبا تر شدن مراسم کمک می کند، این دستگاه در چند مرحله کار می کند و دارای یک ظرف استیل است که در آن شکلات جامد قرار می گیرد تا ذوب شود. وقتی شکلات جامد به خوبی ذوب شد به صورت آبشاری زیبا از خروجی بالای دستگاه به لایه های زیرین فرستاده می شود و منظره زیبایی ایجاد می کند و به دلیل چندلایه بودن این دستگاه می توان آن را با بیسکوییت تزئین کرد و جلوه بهتر و زیبا تری را به آن داد.

آبشار شکلاتی، یک دیزاین پر طرفدار

اگر مایل هستید که یک مراسم با شکوه را برگزار کنید و سوژه هیجان انگیزی را د رآن قرار دهید، آبشار شکلات یکی از بهترین گزینه هاست. قطعا میهمانان مجلس شما از دیدن یک آبشاری که به جای آب در آن از شکلات استفاده شده است، به وجد می آیند و از دیدن آن همه شکلات روان قطعا ذوق زده خواهند شد. فقط برای استفاده از آبشار کشلات در مراسم های خود بایستی چنذین نکته را رعایت کنید تا جلوه و زیبایی بیشتری را به مراسم خود ببخشید.

به هنگام استفاده از آبشار شکلاتی چه نکاتی را باید رعایت کنیم ؟

مکان مناسبی را برای آبشار شکلاتی انتخاب کنید

آبشار شکلات باید در جایی دور از گرما یا سرما باشد. گرما باعث روان شدن بیش از حد شکلات می شود و سرما باعث سفت شدن شکلات می شود. پس بهتر است که آبشار شکلاتی را در جایی دور از وسایل سرمایشی و گرمایشی قرار دهید.

آبشار شکلاتی را بر روی سک میز ثابت و محکم قرار دهید

میز یا پایه ای که قرار است آبشار شکلاتی بر روی آن قرار گیرد باید بسیار محکم باشد و از هر گونه تمان و لغزش در امان باشد.

حتما پس از تمام شدن مراسم و مجلس آبشار شکلاتی را تمیز کنید

بهتر است همیشه آبشار شکلاتی را پس از استفاده تمیز کنید تا عمر دستگاه زیاد شود و هم چنین تمیز و پاکیزه بماند. سخت ترین کار تمیز کردن آبشار شکلاتی است. اگر جای خاصی را برای آبشار شکلاتی خود در نطر نگرفته اید، حتما پلاستیک بزرگی را همراه خود داشته باشید و پس از تمام شدن شکلات ها، پلاستیک را دور بدنه آبشار بپیچید.

پس از اتمام مراسم نگذارید شکلاتی بر روی بدنه آبشار شکلاتی باقی بماند

حتما سعی کنید با ابزار مخصوص و یا ابزار حرارتی مانند سشوار بدنه آبشار را از وجود هر گونه شکلات پاک کنید تا کاملا تمیز شود.

مراقب آبشار شکلات در میهمانی های خود باشید

بهترین راه این است که فردی را به عنوان مراقب آبشار شکلات قرار دهید تا کسی آبشار را خراب نکند. به خصوص اگر فرزند کوچک یا حیوان خانگی دارید بهتر است مراقبت بیشتری از آبشار شکلاتی را به عمل بیاورید.

آبشار شکلاتی یک وسیله بسیار زیبا است که نمای جذابی را به مجالس و مهمانی های شما می دهد. این وسیله زیبا و پر کاربرد را می توانید از مراکز ارائه تشریفات و خدمات مجالس تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *