مقالات

اکسسوری داماد

ظروف کرایه

ظروف کرایه تشریفات را از ما بخواهید.

عروس و داماد در جشن عروسی، مرکز توجه همگان هستند. به دید عموم مردم همیشه عروس مهم تر از داماد است و لباس و جزییات مربوط به عروس خانم بیشتر از داماد به چشم می آید. این در حالیست که داماد نیز در کنار عروس باید بدرخشد. امروزه باور همگان نیز به این سو سوق پیدا کرده و به همین دلیل است که اخیرا داماد ها نیز زمان زیادی برای پیدا کردن و خرید لباس دامادی خود می گذارند و در روز مراسم عروسی به آرایشگاه می روند و خود را برای جشن عروسی آماده می کنند.
شاید باورتان نشود ولی اکسسوری های داماد به اندازه کت شلوار دامادی مهم می باشد. اکسسوری ها همیشه کامل کننده زیبایی لباس هستند و بدون آنها شاید لباس زیبا باشد اما جلوه چندانی ندارد و داماد مانند سایر مردان حاضر در مراسم عروسی می شود. بعضی از اکسسوری ها تبدیل به اکسسوری های اصلی داماد شده که اکثر دامادها در عروسی خود از آنها استفاده می کنند و بعضی دیگر اکسسوری هایی هستند که بنا به سلیقه عروس و داماد ممکن است استفاده شوند که هرکدام زیبایی خاص خود را دارد. در این مطلب عروسی ساز تعدادی از مهم ترین و محبوب ترین اکسسوری های داماد در روز مراسم عروسی را بررسی می کنیم.

حلقه داماد
مهم ترین و اصلی ترین اکسسوری چه برای داماد چه برای عروس خانم، حلقه ازدواج است. برای خرید حلقه ازدواج به ویژه برای داماد دقت کنید مدلی را انتخاب کنید که راحت باشید و بتوانید بصورت روزانه از آن استفاده کنید. هرچند مدل های حلقه مردانه نسبت به حلقه عروس بسیار ساده تر و کم نگین تر هستند.

ساعت داماد

از دیگر اکسسوری های مهم و اصلی که در دست تمام دامادهای خوشتیپ می بینید، ساعت داماد است. ساعت داماد که علاوه بر کارایی اصلی خود جنبه تزیینی نیز پیدا کرده است. ساعت عروس و داماد یکی از خرید های اساسی عروس و داماد است و معمولا از برندهای معتبر انجام می شود تا جلوه و زیبایی بیشتری داشته باشد.

 

ظروف کرایه

کفش و کمربند داماد

کفش و کمربند نه تنها برای دامادی بلکه برای هرجای دیگر نیز از اکسسوری های اصلی آقایان محسوب می شوند. برای مراسم عروسی خود باید رنگ و مدل رسمی تری را نسبت به استفاده روزانه خود انتخاب کنید. اگر در عروسی خود سبک کلاسیک و بسیار رسمی را برای خودتان انتخاب کرده اید که عموما دامادها همین کار را می کنند. رنگ مشکی از تمام رنگ ها رسمی تر و شکیل تر می باشد. کمر بند و کفش داماد بهتر است چرمی و رنگ ست داشته باشند.

پاپیون یا کراوات داماد

یکی از اکسسوری های اصلی و اساسی برای داماد، کراوات یا پاپیون می باشد. انتخاب بین پاپیون و کراوات برای داماد کاملا سلیقه ایست. هرچند پاپیون حالت رسمی تری به داماد می دهد و امروزه بیشتر برای داماد استفاده می شود. با این حال هیچ چیز مهم تر از سلیقه و راحتی شما نیست. اگر بین پاپیون یا کراوات برای داماد مردد هستید حتما نکات مربوط به هرکدام را بخوانید و نهایتا تصمیم گیری کنید. دقت کنید اگر کراوات را برای دامادی خود انتخاب می کنید، اکسسوری دیگری نیز به شما اضافه می شود و آن گیره یا سنجاق کراوات است.

دکمه سرآستین داماد

دکمه سراستین نیز تبدیل به یکی از اکسسوری های مهم برای داماد شده است. دکه سرآستین نیز حالت ویژه و رسمی به داماد می دهد که معمولا با پاپیون و پیراهن های مخصوص آن ست می شود. دکمه سر آستین بجای دکمه معمولی استفاده می شود و نباید بصورت همزمان استفاده شوند. دکمه سرآستین را باید طوری ببندید که وقتی بازوهایتان در پهلو قرار گرفت بخش تزئینی دکمه به سمت بیرون باشد. گاهی دکمه سردست در دو طرف هر آستین جای می گیرد. نواع دکمه سردست های رنگی و استیل در بازار وجود دارند که انتخاب آنها به سلیقه شما بستگی دارد و باید آن را با رنگ حلقه، ساعت مچی و گیره کراوات خود هماهنگ کنید.

 

ظروف کرایه

ظروف کرایه | ظروف کرایه و میز صندلی | ظروف کرایه تهرانی

ظروف کرایه | ظروف کرایه تشریفات تهرانی | ظروف کرایه مجالس

ظروف کرایه | ظروف کرایه در تهران | ظروف کرایه ای در تهران | ظروف کرایه تشریفات تهرانی

ظروف کرایه ای | میز عسلی شیشه ای مستطیل

ظروف کرایه تشریفات را از ما بخواهید.

ظروف کرایه کرایه انواع میز و صندلی،ظروف کرایه ای از جمله ظروف سیلور و چینی،چادر،پرده،آلاچیق سیار،قهوه خانه سنتی،سفره عقد،تهیه و سرو انواع غذای ایرانی و فرنگی،ارائه کلیه خدمات جهت برگزاری همایش،سمینار،و مراسم گوناگون

تهرانی مجالس ارائه دهنده کلیه لوازم و ملزومات مورد نیاز مجالس ، مراسم ، جشنها ،همایش ، افتتاحیه ها و تشریفات عروسی می باشد .جهت دریافت قیمت کرایه صندلی و ظروف کرایه لطفا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *