تشریفات عروسی و خدمات مجالس

تشریفات عروسی و خدمات مجالس:

یکی از به یاد ماندگار ترین روزهای زندگی هر زوجی روز عروسی آنها می باشد . جشن عروسی آغاز زندگی آنها است . اصولا به جشنی که برای شروع یک زندگی دونفره و مشترک و تشکیل یک خانواده برگزار می شود و میهمانان این مراسم اغلب از دوستان و فامیل ها و اقوام عروس و داماد تشکیل می شود را جشن عروسی می گویند .

این جشن میبایست در تالار و مکان خاصی انجام پذیرد . و با توجه به سنت اقوام مختلف ایرانی از چند ساعت تا حتی چند روز نیز امکان دارد ادامه داشته باشد . در گذشته این مراسمات در منزل برگزار می شد ولی به مرور در حال حاضر و در اغلب پهنای ایران عزیزمان در تالارهای پذیرایی و یا همان تالار عروسی برگزار می گردد .

تشریفات عروسی و خدمات مجالس

تشریفات عروسی و خدمات مجالس

این مکان ها معمولا شامل تالار های پذیرایی ، هتل ها و رستوران هایی است که تجربه لازم و کافی و تخصصی در این رابطه را دارند می باشد . ملاک هایی که می بایست در انتخاب یک تالار عروسی مد نظر قرار گیرد ، شامل ظرفیت سالن ، کیفیت پذیرایی و غذاهای قابل ارائه تالار ،موقعیت مکانی و نحوه دسترسی راحت به محل تالار حتی سقف و ارتفاع تالار ،گنجایش پارکینگ مورد بهره برداری جهت مراسم عروسی ،میز و دکوراسیون شام عروس و داماد ، وجود آسانسور جهت سهولت تردد سالمندان و فرزندان و افرادی که مشکلاتی جهت تردد دارند ، روکش های موجود در تالار جهت میزها و صندلی ها ، سرویس های بهداشتی ، پارکینگ و سایر امکانات و خدمات جانبی تالار از موسیقی گرفته تا نورپردازی ، گل آرایی و … نحوه چینش اتاق عقد و دکور آن ، داشتن اتاق پرو لباس برای خانم ها ، نزدیک بودن به محل سکونت و آرایشگاه عروس و داماد و دیگر تشریفات عروسی ،تاریخ مراسم عروسی،نحوه و نوع چینش میزها ی سالن پذیرایی ،زیبایی و نمای تالار عروسی و سیستم گرمایشی و امکانات گرمایشی و سرمایشی تالار عروسی از جمله نکات مورد نظر است .

یکی از اصلی ترین موارد استفاده در تالار ظروف غذا و ظروف کرایه و چیدمان و لوکس و شیک بودن است . کیفیت و زیبایی و برند ظروف کرایه مورد استفاده در تالار یکی از اساسی ترین موارد مد نظر عروس و داماد است .

ظروف کرایه تشریفات تهرانی با سال ها تجربه در برگزاری مراسمات عروسی همواره تمامی نکات ریز و مورد نیاز یک مراسم عروسی را که حتی شاید از دید عروس و داماد دور مانده باشد را مورد توجه و زیر ذره بین دقت دارد و نمی گذارد کوچکترین نقصی در مراسم نمایان گردد .

اگر قصد دارید عروسی خود را در یکی از تالارهای تهران برگزار کنید اولین کار انتخاب تاریخ رزرو تالار عروسی است . در ابتدا تعداد میهمانان را لیست کنید و تعداد تقریبی آنها را داشته باشید و پس از آن کیفیت غذا ، تعداد غذا ، ظروف پذیرایی ، تزئینات تالار ، زیبایی و سرویس دهی مهماندارها و کلیه موارد مطروحه بالا را مد نظر قرار دهید .

مجموعه ظروف کرایه ، کرایه صندلی ، اجاره میزو صندلی تشریفات تهرانی به مدیریت اقای تهرانی همواره شما را در ارائه بهتر اینگونه مراسمات یاری می رساند .