مقالات

شمع آرایی مجالس

شمع آرایی مجالس

شمع آرایی مجالس :

شمع آرایی:

در دکوراسیون منازل و یا مراسمات و تشریفات مجالس یکی از اصولی که در زیبا سازی آن مراسم بسیار چشم گیر است شمع آرایی مجالس است . روش های مختلفی برای زیباترسازی و نشان دادن جلوه شمع در تشریفات مجالس وجود دارد .

شمع آرایی مجالس

شمع آرایی مجالس

شما می توانید برای زیباکردن شمع ها از نگین ها و پارچه ها برای سبک های کلاسیک وشیک استفاده کرد .

شما می توانید عکسها و خاطرات و یا تصاویر مورد علاقه خودتان را روی شمع ها چاپ کنید و آنها را به عنوان هدیه ای خاص به دوستانتان هدیه و کادو بدهید .

شما می توانید از چوب دارچین برروی شمع استفاده کنید . چوب دارچین روی شمع وانیلی رایحه ای جادویی را بوجود می آورد .

البته در تولید بعضی از شمع ها نیز از مواد ارگانیک استفاده می شود تا بتواند با استفاده از این نوع شمع ظاهری صمیمی تر به دکور شما ببخشد .

شما میتوانید با استفاده و توجه به جزئیات شمع از عناصر طبیعی برای تزئین شمع استفاده کنید . مثلا استفاده از مواد طبیعی مانند کرباس ، کنف ، توت و کاج و …

نوع دیگر تزئینات شمع چک کردن عکس هایی است که خاطرات خوب و رویایی را برای شما به ارمغان می آورد .

شما می توانید با گل های ظریف شمع هایی دلربا بسازید و تزئین نمایید . شمع های اکلیلی درخشندگی خاصی به دکور شما و یا محیط تشریفات مجالس شما می دهد .

شما همواره می توانید با مشاوره و تماس با مجموعه ظروف کرایه تشریفات تهرانی از ایده های جدید در تشریفات مجالس خود بخصوص شمع آرایی بهره مند شوید .

شمع های نگینی یا شمع های کلاسیک تزئین شده با مواد طبیعی مثل دارچین یا تزئین شمع با گل های مصنوعی و روبان حتی استفاده از قهوه بر روی شمع استفاده از صدف های دریایی که حس نشستن کنار ساحل دریا را به انسان می دهد ، چاپ جملات خاص روی شمع که پیامهای زیبا را به انسان تلقین می کند ، شمع های فصلی یا چهارفصل که تزئینش توسط برگ درختان که بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان را میتوان نشان داد ، حتی چاپ نت های موسیقی بر روی شمع ، استفاده از کاغذهای رنگی بر روی شمع و دیگر ایده ها همگی نشان از میزان تنوع پذیری در شمع آرایی تشریفات مجالس دارد .

مجموعه ظروف کرایه تهرانی با بیش از نیم قرن تجربه بصورت شبانه روز آماده ارائه خدمات تشریفات مجالس ، ظروف کرایه ، اجاره میز و صندلی ، کرایه میز و صندلی و اجاره وسایل گرمایشی و سرمایشی
هر چیز مورد نیاز جهت برگزاری یک مراسم باشکوه را دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *