نکات انتخاب تاج عروس

ظروف کرایه تشریفات را از ما بخواهید.

چگونه یک تاج عروس مناسب انتخاب کنیم ؟ برای انتخاب تاج عروس و بر سر گذاشتن فوت و فن خاص خودش را دارا می باشد. تاج عروسی باید به صورت و مدل موی شما بیاید و شما را یک ملکه تمام عیار کند. پس تاج تان را بادقت بگیرید.

تاجی که شب عروسی روی سرتان می گذارید شما را تبدیل به ملکه می کند. پس با درنظر گرفتن جزئیات، به ملکه‌ بی نقصی تبدیل شوید.

چه موقع مناسب است که تاج عروس بخریم؟
اگر بین انتخاب و خریدهای عروسی که در بازار دارید چشم‌ تان به مغازه ی جذاب تاج فروشی افتاد و تصمیم گرفتید برای خودتان تاج بخرید، بهتر است خودتان را نظارت کنید و بی گدار به آب نزنید.

در خریدهای عروسی تاج باید جزو آخرین وسایلی باشد که شما می‌ خرید. تاج عروس انتخابی شما باید با لباس و مدل موها و همین طور فرم صورت‌ تان کاملا هم خوانی داشته باشد.

 

ظروف کرایه

 

 

 

فرم صورت و تاج عروس
همان طور که لازم است آرایش صورت و مو های‌ تان رابا توجه به فرم صورت تان انتخاب کنید، باید برای تاج تان هم حسابی وسواس داشته باشید. اگر صورت گرد و تپلی دارید بهتر است بروید سمت انتخاب تاج‌ های‌ بلند و کشیده. این تاج ها باعث می‌ شود صورت شما کمی فرم بگیرد و کشیده تر به نظر برسد.

اگر صورت کشیده‌ دارید و مو های تان هم بالای سرتان شینیون شده است می‌توانید از تاج هایي که روی پیشانی قرار میگیرند و به اسم هدبندی به فروش میرسند، استفاده کنید. اما اگر برای تان مهم است تاج حتما بالای سرتان باشد، بهترین انتخاب یک تاج با ارتفاع حداقل 5 سانتی متر است که بالای آن هلال باشد نه نوک تیز.

اما اگر صورت‌تان کشیده است، اصلا سمت تاج‌های‌ بلند نروید، حتی همین حالا که این تاج ها مد شده‌ اند و همه ی دست روی ان می گذارند بهتر است شما بیشتر به فرم صورت تان توجه کنید تا مد روز. چون اگر صورت کشیده ی شما با تاج کشیده و مدل موی کشیده ترکیب شود، قطعا افتضاح به بار خواهد آمد.

 

ظروف کرایه

 

 

لباس ساده یا طرح دار؟
اگر لباس شما پر از مروارید، نگین و گل‌های‌ دانتل و تزئینی است بهتر است سمت خرید تاج های‌ شلوغ و پر زرق و برق. برای لباس‌ های‌ شلوغ بهتر است تاجی انتخاب کنید که یک ردیف مروارید یا نگین داشته باشد و نه بیشتر.

اما برعکس اگر لباس شما خیلی ساده طراحی شده و خبری از شلوغ کاری های‌ طراحی نیست، میتوانید با خیال آسان دست بگذارید روی پر زرق و برق ترین تاجی که در فروشگاه موجود هست.

تاج هایي هم بتازگی مد شده اند که از ترکیب گل و برگ‌هایي با جنس خاص ساخته شده اند. این تاج ها هم برای آنهایی که نمیخواهند تاج شان بالای سرشان باشد گزینه ی بهتریست.

مدل جواهرات تان را فراموش نکنید
انتخاب تاج به مدل جواهراتی که استفاده می‌ کنید هم مربوط است. اگر شما سرویس جواهرات پر از نگین پوشیده اید و اتفاقا کمربند روی لباس تان هم نگین دار است و تور روی سرتان هم با دانتل و مروارید کار شده، بهتر است ساده‌ترین تاج را انتخاب کنید تا خیلی توی ذوق نزند. اگر سر تا پای شما با مروارید و نگین پوشانده شود، قطعا خوب بنظر نخواهید آمد.

 

ظروف کرایه

ظروف کرایه | ظروف کرایه و میز صندلی | ظروف کرایه تهرانی

ظروف کرایه | ظروف کرایه تشریفات تهرانی | ظروف کرایه مجالس

ظروف کرایه | ظروف کرایه در تهران | ظروف کرایه ای در تهران | ظروف کرایه تشریفات تهرانی

ظروف کرایه ای | میز عسلی شیشه ای مستطیل

ظروف کرایه تشریفات را از ما بخواهید.

ظروف کرایه کرایه انواع میز و صندلی،ظروف کرایه ای از جمله ظروف سیلور و چینی،چادر،پرده،آلاچیق سیار،قهوه خانه سنتی،سفره عقد،تهیه و سرو انواع غذای ایرانی و فرنگی،ارائه کلیه خدمات جهت برگزاری همایش،سمینار،و مراسم گوناگون

تهرانی مجالس ارائه دهنده کلیه لوازم و ملزومات مورد نیاز مجالس ، مراسم ، جشنها ،همایش ، افتتاحیه ها و تشریفات عروسی می باشد .جهت دریافت قیمت کرایه صندلی و ظروف کرایه لطفا تماس بگیرید.