کارت عروسی 2020

کارت عروسی 2020 |امروزه به دلیل تقاضا و خواسته‌ی مردم تنوع کارت‌های عروسی بسیار زیاد است و از جنس‌های مختلفی مثل مقوا، چوب، پارچه‌ی ابریشمی و حصیر ساخته می‌شوند و اغلب با برش‌های لیزری، نگین و پاپیون آن را تزئین می‌کنند. اغلب کارت‌ها را براساس جنس‌شان دسته‌بندی می‌کنند.

نمونه های کارت عروسی

بعد از پشت سر گذاشتن تمام تشریفات و رسیدگی به تمام مسائل مهم جشن عروسی، انتخاب کارت دعوت عروسی جزو کارهای فانتزی و جذابی می باشد که عروس و داماد با همراهی هم انجامش می دهند. ممکن است بعضی از زوج ها اعتقاد داشته باشند که کارت عروسی صرفا برای اطلاع رسانی زمان و مکان عروسی است و نباید برای آن وقت و هزینه ی زیادی صرف کرد.

چون پس از عروسی دور انداخته می شود. ولی باید به این نکته اشاره کرد که، کارت های عروسی نشانه ای از سلیقه ی عروس و داماد هستند و بی شک حتی اگر یک نفر از مهمانان علاقمند به آرشیو کردن کارت های عروسی باشد، ما باید سعی کنیم نظر او را جلب کنیم. بهترین متن، بهترین طراحی و بهترین کارت دعوت، می تواند پیک خوبی برای دعوت به مراسم عروسی ما باشد.

کارت عروسی 2020

انتخاب مدل کارت عروسی

اگر سری به مغازه هایی که کارت های عروسی عرضه می کنند، بزنید، با تنوع زیادی رو به رو می شوید. تنوعی که انتخاب را به مراتب برایتان دشوار می کند. دیگر مثل زمان های قدیم نیست که کارت های عروسی منحصر به یک مقوای سفید ساده باشد که تنها اسم خانواده ها و آدرس جشن در آن درج می شد.امروزه کارت های عروسی جنس ها و طرح های متعددی دارند و در قالب های مختلفی ساخته می شوند. اعم از چوب، کاغذ و مقوا، پارچه های مخمل، حصیر و …

مدل های جدید کارت عروسی

پس ابتدا باید عروس و داماد به یک تفاهم برسند که چه نوع کارتی باب طبع شان می باشد. جنس و مدل کلی کارت را انتخاب کنند و سپس وارد جزئیات شوند. بسیاری از کارت های عروسی، بخش های تزئینی دارند که باید پس از خرید و در منزل سوار کار شوند.کارهایی مانند چسباندن نگین، روبان، اکلیل و غیره.

رنگ کارت های عروسی

معمولا از دیرباز رسم بر این بوده که تم عروسی سفید و رنگ های نزدیک به سفید باشد. از این رو لباس عروس، دسته گل عروس، کیف و کفش عروس و حتی کارت های عروسی با رنگ هایی نزدیک به سفید طراحی می شدند. استفاده از رنگ های تند برای کارت عروسی جلوه ی خوبی نخواهد داشت. کارت هایی با رنگ های مناسب شکیل تر هستند و زیبایی بصری بیشتری دارند.

کارت عروسی 2020

کارت های عروسی تان را طراحی کنید

اگر جزو آن دسته از عروس داماد های خوش ذوقی هستید که، دستی در طراحی و کارهای هنری دارید؛ پس بهتر است خودتان دست به کار شوید و به جای سرک کشیدن در مغازه های سطح شهر، کارت عروسی دلخواه تان را خودتان طراحی کنید.

کارت های عروسی 2020

اگر در رشته ی گرافیک سر رشته دارید، این کار به سهولت برایتان امکان پذیر خواهد بود. اما اگر سررشته ای در این امور ندارید، می توانید به هنر های دستی روی بیاورید. استفاده از هنرهای دستی می تواند برای شما یک کارت عروسی شکیل و زیبا به ارمغان بیاورد. اما باید این نکته را هم در نظر بگیرید که، طراحی و ساخت کارت عروسی زمانی امکان پذیر است که تعداد مهمان های شما محدود باشد.

چون واقعا ساخت کارهای هنری در ابعاد وسیع زمان زیادی از شما خواهد گرفت. حتی می توانید برای بخشی از مهمانان از کارت های دست ساز خودتان ارسال کنید و برای بخش دیگری، از کارت های آماده خریداری نمایید. بهتر است کارت های دست ساز را به آن دسته از مهمانان بدهید که ارزش کارهای هنری را بیش از بقیه می دانند و به خوبی از کارت عروسی تان نگهداری خواهند کرد. چرا که متاسفانه بسیاری از مردم پس از منقضی شدن تاریخ عروسی، کارت های عروسی را در سطل زباله می ریزند.

کارت عروسی 2020

کارت عروسی 2020

قیمت کارت عروسی لوکس

کارت عروسی دیجیتال

قیمت کارت عروسی لاکچری

قیمت کارت عروسی شیشه ای

کارت عروسی خاص

کارت عروسی فانتزی

کارت عروسی مذهبی

کارت عروسی پلکسی

کارت عروسی شیک

کارت عروسی آنلاین

کارت عروسی خلاقانه

کارت عروسی 2019

کارت عروسی خارجی

کارت عروسی سنتی

کارت عروسی ایرانی