مقالات

کالسکه عروس

کالسکه عروس

کالسکه عروس که در قدیم به آن درشکه نیز می گفتند یکی از قسمت های جذاب مراسم عروسی است که بسیاری از موسسات تشریفاتی با اجاره کالسکه عروس در اختیار عروس و دامادها قرار می دهند. کالسکه عروسی سرویس جالبی است که طرفداران زیادی را در بین زوجین به خود جلب کرده است. عروس مانند قصه های قدیمی مانند کالسکه سیندرلا وارد مراسم عروسی می شود که جذابیت خاصی به مهمانان و هم چنین فیلم و عکس های عروسی می بخشد.

کالسکه عروس، یک سرویس پر طرفدار در بین عروس و داماد ها

پس از تحولات عجیبی که در دنیای تکنولوژی خودرو رخ داده است، تنوع آن ها کار انتخاب ماشین عروس را دشوارتر کرده است. علاوه بر نوع دکوراسیونی که باید برای آن انتخاب می شد، انتخاب خود خودرو نیز به خودی خود یک مشکل بوده و هست. تا اینکه کار به جایی رسید که اجاره ماشین برای شب عروسی راه حلی برای این مشکل شد. بسیاری از افراد برای شب عروسی خود مدرن ترین ماشین های دنیا را انتخاب کرده اند و از انتخاب آنها راضی بوده اند. اما پس از مدتی مردم دوباره به سراغ خودروهای قدیمی و کلاسیک رفتند و احساس کردند که باید متفاوت باشند. شوق استفاده از ماشین های قدیمی به عنوان ماشین عروس نیز خوابیده است.

با استفاده از کالسکه عروس، زیبایی مجلس خود را دو چندان کنید

بیشتر عروس و دامادها تمایل زیادی به بهبود عکاسی عروسی خود دارند. کالسکه معمولاً به شکل یک فرفورژه های فلزی است که به یک یا دو اسب متصل است. برای زیباتر شدن کالسکه عروسی برخی از سرویس های عروسی تزییناتی را به آن متصل می کنند که بیشتر شامل گل و چراغ های رنگی است.

چگونه حرکت کالسکه عروس را جذاب تر کنیم ؟

کالسکه عروسی در هوای آزاد حرکت می کند. زیر پای اسب سنگفرش است و کالسکه عروس بر آن رانده می شود. جذاب ترین قسمت این صحنه زمانی است که راننده کالسکه به عروس و داماد کنترل کامل کالسکه را می دهد.

عوامل تاثیر گذار بر زیبا تر شدن کالسکه عروس

فضای سبز، نور روز، وجود گل و گیاه، رنگ آمیزی و تزیینات روی کالسکه در زیباتر شدن کالسکه عروسی تاثیرگذار است که مراکز ارائه خدمات عروسی باید به آن توجه ویژه داشته باشد. از آن جایی که جشن های عروسی اغلب در شب برگزار می شوند، فضای راهروی کالسکه نیز باید با چراغ های سفید و چراغ های رنگی کاملاً روشن شود تا اسب بتواند به راحتی در راهرو قدم بزند و همچنین عکاسی بهتری انجام شود.

نکته دیگری که در تزیین کالسکه عروس باید به آن توجه کرد، نوع اسب سواری کالسکه است. اسب باید سفید، تمیز و تزئین شده باشد تا کالسکه زیباتر به نظر برسد. در برخی از لوازم عروسی به جای کالسکه عروسی از ماشین های قدیمی و کوچک استفاده می شود. اگر این ماشین های قدیمی به خوبی تزئین شده باشند، می توانند فضای کالسکه را پر کنند.

اگر می خواهید برای مجلس عروسی خود از کالسکه عروس استفاده کنید، می توانید از طریق مراکزی که خدمات مجالس عروسی را ارائه می دهند اقدام کنید تا بتوانید متناسب با سلیقه و علاقه خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *